Dla mediów

Front Europejski to ruch społeczny na rzecz silnej Polski w Unii. Chcemy by Polska była w sercu Europy. Uważamy, że członkostwo w Unii jest sukcesem 100 lat niepodległej Polski -przystępując do Unii odzyskaliśmy należne nam miejsce w sercu Europy. Jesteśmy dumni, że Polska jest częścią Unii Europejskiej.

Wśród założycieli Frontu są Polska Fundacja im. Roberta Schumana, Fundacja im. Stefana Batorego, Pracownia Badań i Innowacji Społecznych Stocznia, Fundacja im. prof. Bronisława Geremka. Do działań Frontu dołączył Komitet Obrony Demokracji. Petycję w sprawie ustawy o fladze Unii Europejskiej podpisały też Wolne Sądy, Obywatele RP, Ogólnopolski Strajk Kobiet, L’Association Défense de la Démocratie en Pologne, Homo Faber, My Obywatele Unii Europejskiej – Fundacja im. Wojciecha B. Jastrzębowskiego oraz Instytut Studiów Strategicznych.

Zapisz się na mailing dla mediów


Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Komitet Obrony Demokracji z siedzibą przy Ul. Górczewskiej 39, 01-144 Warszawa. Dane osobowe będą także przetwarzane przez wybranych partnerów akcji ‘Petycja w sprawie ustawy o fladze Unii Europejskiej”: Fundację Centrum im. prof. Bronisława Geremka, z siedzibą przy ul. Wilczej 9A/7, 00-538 w Warszawie oraz Polską Fundację im. Roberta Schumana, z siedzibą przy Al. Ujazdowskich 37/5, 00-540 w Warszawie. Dane przetwarzane będą w celach, na które wyrazili Państwo zgodę powyżej. Przysługuje Państwu prawo do wglądu i poprawiania swoich danych. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niewyrażenie zgody na przetwarzanie danych w zakresie wskazanym jako pole obowiązkowe powyżej uniemożliwia podpisanie petycji.